Bugün Nöbetçi Ezcaneler
Hayat Eczanesi
Silvan Belediyesi
ETKİNLİK TAKVİMİ

Belediye Başkan Vekilimiz Adem Çelik’ten "Kadir Gecesi" Mesajı

Açıklamasında, Kadir Gecesi hidayet kaynağımız Kur'an-ı Kerim'in, ümmeti olmakla iftihar olduğumuz Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) kalbine inmeye ve İslam güneşinin yeryüzünü aydınlatmaya başladığı bir gece olduğunu hatırlattı.

  Ramazan boyunca her kesimden hemşerilerimizle iftar sofralarında bir arada olduk. İftar bereketini beraber tattık. Ramazan vesilesi ile bir kez daha anladık ki, birlik ve beraberliğe kardeşlik ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız vardır. Belki de en fazla muhtaç olduğumuz bir zamanda bize bu duyguları yaşattığı için Ramazanın bereketini daha iyi bir şekilde idrak etmenin manevi zevkini yaşadık.

Çelik, “Kadir Gecesi, kendi benliğimize sahip çıkarak, ömrümüzü gözden geçirme ve sorgulama, unutarak ve bilmeyerek işlediğimiz hatalara tövbe etme ve onlar için af dileyerek Yüce Yaratıcımızın sonsuz rahmet ve mağfiretini umarak yenilenme, birbirlerimizle aramızdaki sevgi ve muhabbetin hepimizi kucaklaması için bu yolda yeni adımlar atma zamanıdır. 
 

Bu duygu ve düşüncelerle bu gecede yapılan dua ve yakarışların, İslam âleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, toplumsal birlikteliğimizin güçlenmesine, insanlığın barış, huzur ve saadetine vesile olmasını niyaz ediyor. Ülkemize, ilimize, ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”
 

Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi
Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi Silvan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi
Belediye Başkanımız Haberler Duyurular Kadın Merkezi Nöbetçi Eczaneler
SOSYAL MEDYA
FacebookTwitter
711 3381
-